Hakkımızda

Merhabalar, sizlere biraz Byyarentukel_butik olarak serüvenimizden bahsedeceğim.

2019 yılının Mart ayında başlamış olduğumuz bu yolda zorluklar yaşamış olsak da, bizler için ve sizlere sunduğumuz hizmet açısından her zaman memnuniyetiniz ön plandaydı. En başından bu yana "Kaliteli ve Güvenilir Hizmet" ilkesiyle yürümeye gayret ettik. Ufak adımlarla başladığımız bu süreçte hayal ettiğimiz yerlere varma heyecanı sizlerden almış olduğumuz güzel geri dönüşlerle birlikte daha da tutkuyla ilerlememizi sağladı... Bu noktaya gelmemizdeki en büyük unsur sizin bizim samimiyetimize ve kalitemize güvenmeniz, bizi tercih etmenizle oldu.Sizler sayesinde her geçen gün hayallerimiz büyüyor ve daha iyi hizmet verebilmek adına olan azmimiz katlanarak artmaktadır.

İlk olarak ailemizi kurmaya İzmir Narlıdere’de başlayarak sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Giderek büyüdüğümüz Byyarentukel_butik  ailemizle birlikte her zaman güler yüzlü samimi ve anlayışlı bir ortam sağlamak en büyük önceliğimizdir. Bu doğrultuda devam ederek ve sizlerin memnuniyeti için tüm mecralarda bu adımları atmak bizim değişmez ilkelerimizden olmuştur.

 

Biz Byyarentukel_butik ailesi olarak her zaman sizinleyiz, sizin de bizim ile olmanızı diliyoruz. Memnuniyet ve şikayetleriniz bizim için önem arz etmektedir .Her görüşünüzü bize bildirerek bizi daha iyi yerlere taşıyacağınıza inanarak bu yolda sizlerle devam ediyoruz ,Teşekkür ederiz...